A2923 NERO ASSOLUTO EXTRA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A2923 |
| Color | BLACK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 39 |
| Length | 331cm / 130inch |
| Height | 177cm / 70inch |
| Thickness | 2.0cm / ¾inch |
| Weight | 350kg |
Select the slabs:
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69